Eladó

MUNKATÁRSAT KERESÜNK BELVÁROSI FAGYIZÓNKBA

(LEGALÁBB A NYÁRI IDŐSZAKRA)

Keressük azt az elhivatott kollégát, akit azonnal lázba hoz, ha egy vadonatúj üzletben, prémium minőségű fagylalt-különlegességeket értékesíthet a kiváló STÜHMER csokoládék és desszertek mellett. Ha szenvedélyed a fagylalt és az édesség, és nem félsz végig kóstolni a kínálatunkat a megfelelő termékismeret megszerzése érdekében, akkor olvass tovább a részletekért, és várjuk a jelentkezésed!

Főbb feladatok:

  • vevők udvarias kiszolgálása
  • termékek ajánlása, bemutatása
  • fagylaltok adagolása, fagylalt különlegességek elkészítése
  • pénztárgép, terminál kezelése

Elvárások:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • vásárló-centrikus gondolkodás
  • precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • megbízhatóság
  • lendületes munkavégzés
  • kommunikáció szintű angol nyelvtudás

Munkavégzés részletei:

  • üzlet nyitva tartásához igazodó beosztás alapján heti 4 napon át, napi 8 óra munkavégzés
  • munkavégzés helye: belváros (Deák Ferenc téri metrómegállótól 2 perc sétára).

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • munkába járás költségtérítése

Munkavégzés helye: Budapest, belváros

Az üzlet nyitva tartása: hétfőtől-vasárnapig

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajzoddal a hr@stuhmer.hu e-mail címen!

Siess, mert elolvad a fagyi! 😊

Szechenyi