Termékek
Hírek
Blog
Kosár
0
Még 0 Ft-ot kell vásárolni az ingyenes szállításhoz.

Összesen

0 Ft

0
Kosár

Összesen

0 Ft

Karrier

Magyarország egyik vezető csokoládégyártó cége keres egy műszakos munkarendbe

CUKRÁSZ MUNKATÁRSAT

Főbb feladatok:

  • sütemények, torták sütése
  • krémek, masszák készítése
  • további cukrászati teendők elvégzése

Elvárások:

  • cukrász vagy édesipari termékgyártó végzettség
  • kézügyesség és kreativitás
  • igényesség
  • önálló, precíz, pontos munkavégzés
  • motiváltság
  • megbízhatóság
  • lelkiismeretesség

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • fiatalos, lendületes csapat
  • kihívásokkal teli munkakör
  • versenyképes bérezés
  • kedvezményes vásárlási lehetőség a maklári mintaboltunkban
  • bejárás támogatása
  • szükség esetén szállás biztosítása (nagy távolság lakhelytől)

Munkavégzés helye: Maklár (Heves megye, Eger mellett)

Jelentkezni a hr@stuhmer.hu e-mail címen!

Magyarország egyik vezető csokoládégyártó cége keres csapatába két műszakos munkarendbe

FINOMMECHANIKAI MŰSZERÉSZ MUNKATÁRSAT

  • üzemviteli munkavégzés és tervszerű karbantartás
  • élelmiszeripari, nagy teljesítményű, új technológiájú csomagológépek üzemeltetése
  • finommechanikai és elektromos munkák elvégzése
  • mechanikai problémák időbeni felismerése és megoldása
  • tervezett karbantartási munkák elvégzése

Elvárások:

  • magabiztos, önálló munkavégzés
  • precizitás
  • lojalitás
  • stressz-tűrő képesség
  • felelősségteljes munkavégzés (élelmiszeripari terület, nagy értékű gépek, prémium minőségű
  • termékek előállítása)

Előny:

élelmiszeripari csomagológépek üzemeltetésében szerzett tapasztalat

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • egyedi szakmai fejlődés, mely Magyarországon egyedülálló lehetőség

Önéletrajzokat a hr@stuhmer.hu e-mail címre várjuk!