Termékek
Hírek
Blog
Kosár
0

Összesen

0 Ft

0
Kosár

Összesen

0 Ft

Karrier

Magyarország egyik vezető csokoládégyártó cége keres két műszakos munkarendbe finommechanikai munkák iránt érdeklődő, műszaki beállítottságú

FINOMMECHANIKAI MŰSZERÉSZ MUNKATÁRSAT

Főbb feladatok:

      • üzemviteli munkavégzés és tervszerű karbantartás
      • élelmiszeripari, nagy teljesítményű, új technológiájú csomagológépek üzemeltetése
      • finommechanikai és elektromos munkák elvégzése
      • mechanikai problémák időbeni felismerése és megoldása
      • tervezett karbantartási munkák elvégzése

Elvárások:

    • élelmiszeripari csomagológépek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
    • magabiztos, önálló munkavégzés
    • precizitás
    • lojalitás
    • stressz-tűrő képesség
    • felelősségteljes munkavégzés (élelmiszeripari terület, nagy értékű gépek, prémium minőségű termékek előállítása)

Amit kínálunk:

  • egyedi szakmai fejlődés, mely Magyarországon egyedülálló lehetőség
  • versenyképes fizetés
  • munkába járás költségtérítése

Munkavégzés helye: Maklár (Heves megye, Eger mellett)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen fényképes szakmai önéletrajzával a hr@stuhmer.hu e-mail címen!

Magyarország egyik vezető csokoládégyártó cége keres csapatába szakképzett

CUKRÁSZT

  • az édesipari termékek gyártási folyamatának a napi műszakvezénylés által meghatározott fázisa szerinti feladatok elvégzése:
  • gyártósoron végzett munka,
  • töltelékek, masszák készítése, stb.
  • kézi bonbonok gyártása

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • kulturált megjelenés
  • munkájára igényes
  • tisztaság- és rendszerető
  • precíz munkavégzés

Előny:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • csokoládégyártásban szerzett tapasztalat

  • hosszú távú munkalehetőség
  • fiatalos, lendületes csapat

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen fényképes szakmai önéletrajzával a hr@stuhmer.hu e-mail címen!