Termékek
Hírek
Blog
Kosár
0
Még 0 Ft-ot kell vásárolni az ingyenes szállításhoz.

Összesen

0 Ft

0
Kosár

Összesen

0 Ft

Állásajánlatok

Magyarország egyik vezető csokoládégyártó cége keres egy műszakos munkarendbe

CUKRÁSZ MUNKATÁRSAT

Főbb feladatok:
sütemények, torták sütése
krémek, masszák készítése
további cukrászati teendők elvégzése

Elvárások:
cukrász vagy édesipari termékgyártó végzettség
kézügyesség és kreativitás
igényesség
önálló, precíz, pontos munkavégzés
motiváltság
megbízhatóság
lelkiismeretesség

Amit kínálunk:
hosszú távú munkalehetőség
fiatalos, lendületes csapat
kihívásokkal teli munkakör
versenyképes bérezés
kedvezményes vásárlási lehetőség a maklári mintaboltunkban
bejárás támogatása
szükség esetén szállás biztosítása (nagy távolság lakhelytől)

Munkavégzés helye: Maklár (Heves megye, Eger mellett)
Jelentkezni a hr@stuhmer.hu e-mail címen!

Magyarország egyik vezető csokoládégyártó cége keres csapatába két műszakos munkarendbe

FINOMMECHANIKAI MŰSZERÉSZ MUNKATÁRSAT

üzemviteli munkavégzés és tervszerű karbantartás
élelmiszeripari, nagy teljesítményű, új technológiájú csomagológépek üzemeltetése
finommechanikai és elektromos munkák elvégzése
mechanikai problémák időbeni felismerése és megoldása
tervezett karbantartási munkák elvégzése

Elvárások:
magabiztos, önálló munkavégzés
precizitás
lojalitás
stressz-tűrő képesség
felelősségteljes munkavégzés (élelmiszeripari terület, nagy értékű gépek, prémium minőségű
termékek előállítása)

Előny:
élelmiszeripari csomagológépek üzemeltetésében szerzett tapasztalat

stabil, hosszú távú munkalehetőség
egyedi szakmai fejlődés, mely Magyarországon egyedülálló lehetőség

Önéletrajzokat a hr@stuhmer.hu e-mail címre várjuk!